Úvodní strana

ČESKÁ TLAMA

ADRENALIN SPORTS TEAM

 

 

 

  ČESKÁ TLAMA – adrenaline sports team je tým mladých lidí převážně z České Lípy, které jak už název napovídá, sdružuje jejich vášeň pro adrenalinové sporty. Tento termín je poslední dobou stále častěji diskutovaným fenoménem, který se pro mnohé stává symbolem nového tisíciletí. Otázku „Co vede lidi v dnešní době k tomu, aby riskovali a vrhali se vstříc nebezpečí?“, přenechme raději psychologům, řekněme si ale, že tato zpočátku zábava a koníček vede leckdy k profesionálnosti a stává se zcela určitě i osobitým stylem života.

  Co si však pod poněkud obecným pojmem adrenalinové sporty představit? Jak říká manažer týmu Michael Rasel: „Naše aktivity jsou absolutně neomezené. V současné době je to především: biking (horská kola), climbing (lezení), speleoclimbing (jeskynní forma předešlého), rafting (divoká voda), trekking (přechody horských masívů), parašutismus, bungee jumping. Pro příští rok máme v plánu paragliding, potápění, canyoning, vodní lyže, ale jistě vás bude také zajímat to, že budeme stát u zrodu nových sportovních disciplín!“

  Česká tlama také dobývá Evropu! Od Holandska až po Ukrajinu či Albánii. V nejbližší době se chystá pokořit Norsko a Pyreneje. Samozřejmě, že takovéto podniky jsou náročné na uspořádání a proto zde mají možnost i firmy a podnikatelé, kterým sponzoring přinese netradiční reklamu a zviditelnění.

  Máte-li zájem se podílet na aktivitách České tlamy, případně máte co do činění s nějakým dalším zajímavým sportem a chcete ho uplatnit v týmu, který je pro vás přímo živnou půdou, můžete kontaktovat Českou tlamu na tel.: 0602 627426 nebo E-mail: ceska-tlama@seznam.cz

  Ambiciózní Česká tlama se chystá do budoucna i organizovat nevšední sportovní akce, takže se mají občané českolipska na co těšit!

  Českolipské noviny vás budou o činnosti České tlamy pravidelně informovat.