Česká Tlama představuje nový sport: „KLUSKI“

 

   Spatříte-li v České Lípě a okolí „neidentifikovatelný prohánějící se objekt“ klouzající zdánlivě jen po botách, pak se s velkou pravděpodobností jedná o trénujícího člena České Tlamy, testujícího nový sport zvaný: „KLUSKI“!

   Při bližším pohledu zjistíte, že se jedná o kluzáky připevněné k botám, s nimiž lze provozovat téměř všechny sněžné disciplíny (lyžování, bruslení, běhání) a to velmi neobvyklou a poutavou formou!

   Popravdě řečeno, nejedná se o nápad zcela nový. Jakési „lyžobrusle“ jste mohli vidět již před léty v televizní soutěži „Hry bez hranic“. Myšlenka: masově rozšířit KLUSKI na trhu však pochází od výrobce-náchodské firmy Vella, pro kterou Česká Tlama KLUSKI testuje. Tým Česká Tlama si poté vzal za cíl jejich prosazení jakožto sportovní disciplínu. V přípravě jsou exhibiční a propagační akce a první závody, na něž Vás včas upozorníme.

   Máte-li zájem „naskočit“ do tohoto vznikajícího sportu, pak můžete kontaktovat Českou Tlamu na tel.: 0602 627426, e-mail: ceska-tlama@seznam.cz nebo http://mujweb.cz/www/ceskatlama/

 

   Tým Česká Tlama přeje do nového roku všem občanům Českolipska co nejvíce zábavy a neobvyklých zážitků a všem příznivcům nebezpečných sportů vysokou hladinu adrenalinu v krvi a co nejméně úrazů s trvalými následky.

na úvodní stranu