Zakládající členové týmu

 ČESKÁ TLAMA

adrenaline sports team

 

 

 

Až budete v soukromých rubrikách, nelekejte se a stále si uvědomujte, že jste na stránkách Český Tlamy

(Soukromé rubriky jsou teprve ve výstavbě)

 

C.A.B.A.L.

   Narodil se kdysi. A kdesi. Kdoví. Nikdo! Jmenuje se C.A.B.A.L. – čti kabal, kakal, krafal, kafral, klapal, klaban, kejbl, dan němec apod. Tento podivuhodný výtvor přírody (gdowí jestli té pozemské) je se svými třemitisícišestistyčtyřiceti milimetry výšky (v kohoutku) největším bláznem v České Tlamě. Na jaře, v létě a na podzim se obouvá do jakýchsi sněžnic s plnou podrážkou, v zimě pak do dvou kožených indiánských kánoí. Není plešat. Je vlasat. Dlouhovlasat. VW PASSAT. Pasák prasat. Prasák pasát. Chce žít do 50-ti. Pak vodchod! Na párek! Dělá fšechno. Neumí nic. (poznámka cenzora: Umí všechno. Nedělá nic.)  Má rád kolu, 2 rumy, svařák, smažák, spražák, zmražák, lívance, blivance, jelítka, telátka, Lenku, koblihu, lodyhu a počítač. Žije. Nestíhá. Umí to. Pude za svědka. Až se vdám. Asi se nevdám. Nemám sako. 

Sesmolil  Mrchal Prasel

   

 

 INDY

    Jmenuje se Indiana Jones. S Kejblem sme mu vymysleli přezdívku Karel Brož. Rodiče ho taky tak nazvali. Prej.  Leze. Nahoru. Pak dolu. Příležitostně i dolu a pak nahoru. Má korbu. Nemá děti. Nemá prsa. Má mámu. Máma mele maso. A Janu. Má.  Tento kluk je pěken. A hezek. Řikaj holky. I kluci. Zvedá se mu. Činka snadno – neb má korbu. Dále zvedá: v nás pocit čestnosti, ruku při hlasování, nohu při čůrání, hlavu při lezení. Leze totiž i nahoru a na horu. A i dolu. A do lu (někdy). A chodí. A skáče. A padá. A jezdí. A seká. Latinu. Na třísky. A pak už nic. A ahoj.  

Sprasil Mychal Zrasil

    

 

TOMÁŠ

   Je Tomáš. Je cvok. Ale dobrej. Jednou takle: Jdu. Sobota. Prší. Mrholí. Hnus. Slizko. Kluzko. Flus ho. Nikde. Nikdo. Fšichni doma. Buchty. Gauč. Esmeralda. Já jedinej. Jdu. Tu z mlhy. Postava. Tomáš. Bágl. Lano. Prej: Jdu lízt. Já spad. Listopad. To je von. Jinak mlčí. Nebo mluví. V kině se směje vždycky když je ticho. Ale jak! Nechápeš! Hned se směje celý kino.  Je zvláštní. Je cvok. Ale dobrej. Je rád sám. Chyběl by nám. Je to Tomáš.

 

Nacpal Mixael Rapl

 

 

 

  SYSEL

   Tenhle muž má i jméno. Ho ale neznám. Snad ňák jako Miroslav – nebo tak ňák. Příjmení už vůbec nevim. Prostě: SYSEL.  Má u sebe prachy. Ale nedá! Tuneluje. Syčák! Pije pivo. Je vždy 1. v hospodě. Už jí. Nečeká na nás. Syčák! Má KADET. OPL. Dva. Dokonce. Pádluje. V pohodě. Jede. Má kangáro. Je drsnej – jeho výběr desek. Prodigy. A tak. Ale punk nechce. Ani hárd-kór. Syčák. Měkne. Tvrdne. A zas měkne. Svařuje. Suchaří. Někdy. Pesimuje. Častěji. Taky dobrý. Někdy. Zvedá. Někdy. Plave. Někdy. Dlabe. Furt. Žije. Někdy.  

Vymrsknul Miksal Zvracel

   

 

 

 BIGGLES

    Big les. V lese je fakt velk. Vyšvihán. Nadupán. Ambicióz. Jako celá Tlama. Symbol. Vzor. Dře. A dře. Dokázal to. Je dobrej.  V Peláči jsem ho pomluvil, že neudrží moč. Není to pravda. Udrží! Fakt! Je dobrej. Vysokej. Ale ne jak Klapal. Na ježka. Jindy na ne ježka. Na pleška. Jak gdy.  Je kamarád. Má ho rád. Každej. Jede.-Hlavně. Leze. Zvedá. Štukuje. Maže. Maluje. Lepí. Staví. Bika. A domy. Je šikoven. Je náš. 

Zasel Mix Ďasel

 

 

 

MIXAEL

   Vo nich jo. Vo sobě nevim. Těžko říct. Nepomlouvám rád. Sebe. A tak Kejble. Simtě. Něco vo mě. Uveď. Dík.

   Modrý fousy, trávník na hlavě, na biku kozy jako vozy. Dobře maluje, ta nase tlama. To je celej on. Zvracel. A ten zub. Vylámanej. No a taky má pořád málo adrenalinu. Potrhlý akce. vymejšlí. A tla-MACI dou do toho. A on se pořád šklebí. A nesnáší režim.. je rád svobodný. A podle toho žije a užívá si a spí a taky pracuje a potom spí a jezdí a potom vše vypráví. V komixech.  Zábrany??  Nemá!!  Věří v posmrtný život. Co se smrti týče, jde s námi do toho. A jeho životní styl jsou kluski.

Zprasil Kropil